KONST / Litografier / Litografi 7843765
nr 784 3765
Litografi
signerad, EA (konstnärens exemplar), Golf, motivets mått: 33 x 22
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 19:31:25
22/10 19:02:49